Doupovská dráha, je zařazena do systému DÚK, ve vlacích platí jízdné krajského systému Dopravy Ústeckého kraje a mezinárodní jízdenka Labe - Elbe. Na všech pravidelných vlacích také platí slevy 75% pro vybrané skupiny cestujících (tzv. Babišné).

Všechny pravidelné vlaky jsou zapojeny do Systému jednotného tarifu.


POZOR, VÝLUKA!

Z důvodu stavebních prací od 4. září do 31. října budou všechny vlaky Doupovské dráhy začínat a končit v zastávce Kadaň předměstí.

Vlaky, které standardně začínají a končí v Prunéřově, budou v úseku Kadaň-Prunéřov - Kadaň předměstí nahrazeny autobusem. Ostatní vlaky budou v úseku Kadaň - Kadaň předměstí zrušeny bez náhrady. Doprava bude organizována podle výlukového jízdního řádu (viz níže).

Upozorňujeme, že nástupní místo v zastávce Kadaň předměstí bude přesunuto. Nástup cestujících bude probíhat na vlečkovém přejezdu v Polní ulici, naproti Eso Marketu (cca 50 m od vlakové zastávky).

Pravidelný jízdní řád

Pravidelný provoz v roce 2021 začal o Velikonocích, vlaky jezdí každou sobotu, neděli a svátek až do konce října. Těšíme se na vás.

Důležité odkazy

Aktuální odjezdy všech vlaků z Kadaně

Tip na výlet

Od června zahajuje návštěvní sezonu zámek Krásný Dvůr. 😀

Kudy k nám?

  • Ve stanici Kadaň-Prunéřov zastavují rychlíky Praha - Ústí nad Labem - Cheb a osobní vlaky Most - Klášterec nad Ohří - Karlovy Vary.

  • Ve stanici Podbořany zastavují rychlíky Plzeň - Most (dopravce GW Train Regio).

  • Vyhledání spojení online (IDOS)

https://sites.google.com/a/severoceskedrahy.cz/doupovskadraha/jizdni-rad/DUK_letak_T6%20%284%29.pdf?attredirects=0&d=1

Leták tratě ke stažení

Nabízíme:

 • Pravidelný letní víkendový provoz od dubna do konce října po celé síti

 • Pravidelný zimní víkendový provoz od listopadu do března v úseku Kadaň - Hradec u Kadaně

  • Kromě výše zmíněných pravidelných vlaků jezdí v předem vyhlášených termínech (Nový Rok, Masopust, První Máj, Maxipes Fík, Den mobility a Mikuláš), zvláštní vlaky

  • Dle Vašeho přání můžeme uskutečnit soukromou zvláštní jízdu kdykoli