Doupovská dráha, je zařazena do systému DÚK, ve vlacích platí jízdné krajského systému Dopravy Ústeckého kraje a mezinárodní jízdenka Labe - Elbe. Na všech pravidelných vlacích také platí slevy 75% pro vybrané skupiny cestujících (tzv. Babišné).

Všechny pravidelné vlaky jsou zapojeny do Systému jednotného tarifu.


Vážení příznivci Doupovské dráhy, možná vyhlížíte pozvánky na tradiční vlaky, které jsme v tuto dobu pořádali (Mikuláš, Novoroční jízda, apod). Bohužel jízdy nebudou. Důvodem není jen současná epidemiologická situace (sakra, už zase!), ale stále trvající výluka v Kadani předměstí, která činí toto místo nesjízdným (Oznámení o pokračování překročené výluky pro výlukové rameno 534).

Bohužel tento "blahodárný" přístup a neustále rekonstrukce rekonstruovaného a zároveň flikování zanedbané údržby jinde, likvidují provoz na trati samotné, mohutně odhánějí stávající ještě věrné zákazníky a nás, co by provozovatele vhání do zoufalé situace.

Prosíme, zachovejte nám přízeň a věřme, že se situace v dobré obrátí. Děkujeme.

Pravidelný jízdní řád

Pravidelný provoz v roce 2022 začne 15.4., vlaky jezdí každou sobotu, neděli a svátek až do konce října. Těšíme se na vás.

Důležité odkazy

Aktuální odjezdy všech vlaků z Kadaně

Tip na výlet

Od června zahajuje návštěvní sezonu zámek Krásný Dvůr. 😀

Kudy k nám?

  • Ve stanici Kadaň-Prunéřov zastavují rychlíky Praha - Ústí nad Labem - Cheb a osobní vlaky Most - Klášterec nad Ohří - Karlovy Vary.

  • Ve stanici Podbořany zastavují rychlíky Plzeň - Most (dopravce GW Train Regio).

  • Vyhledání spojení online (IDOS)

https://sites.google.com/a/severoceskedrahy.cz/doupovskadraha/jizdni-rad/DUK_letak_T6%20%284%29.pdf?attredirects=0&d=1

Leták tratě ke stažení

Nabízíme:

 • Pravidelný letní víkendový provoz od dubna do konce října po celé síti

 • Pravidelný zimní víkendový provoz od listopadu do března v úseku Kadaň - Hradec u Kadaně

  • Kromě výše zmíněných pravidelných vlaků jezdí v předem vyhlášených termínech (Nový Rok, Masopust, První Máj, Maxipes Fík, Den mobility a Mikuláš), zvláštní vlaky

  • Dle Vašeho přání můžeme uskutečnit soukromou zvláštní jízdu kdykoli