Jízdní řád

Tradiční Mikulášský vlak do K. Rohozce

Také letošní rok pojede vlak s Mikulášem a jeho doprovodem. Ale díky opravě tratě pojede později a ne začátkem Adventu, jako jezdí jiné roky.
Pojede se 

v sobotu 10.12.2016


V Kadani-Prunéřově má vlak přípoj od Mostu a Chomutova (Mikuláš vyčká příjezdu)
Při zpáteční cestě vlak od Rohozce bude přímo pokračovat do Chomutova a Mostu.S Mikulášským vlakem tentokráte pojede rychlíková jednotka přezdívaná Mrkev, která hned od neděle bude jezdit na rychlících mezi Mostem a Plzní. V případě mimořádné zlobivosti čerta změna vyhrazena :-)

Vážení přátelé,

Od nového jízdního řádu budou až do konce března jezdit 4 páry vlaků z Kadaně do Želiny, některé až do Hradce, či Poláků. Tyto vlaky provozují České dráhy.


Od 1.4.2017 začne opět plný víkendový provoz na Doupovské dráze.

Doupovská dráha je do systému DÚK zařazena jako linka T6, ve vlaku platí především jízdné krajského systému Dopravy Ústeckého kraje a mezinárodní jízdenka Elbe - Labe Ticket. Jízdné a slevy ČD v "zimních" vlacích platí také.https://sites.google.com/a/severoceskedrahy.cz/doupovskadraha/jizdni-rad/DUK_letak_T6%20%284%29.pdf?attredirects=0&d=1
Leták tratě ke stažení


 


Nabízíme:
  • V období mimo sezonu se jezdí pouze v předem vyhlášených termínech  (Nový Rok, Masopust, Velikonoce, První Máj, Maxipes Fík, Den mobility, Slavnosti jablek, Vlak Republiky, Mikuláš), viz kalendář akcí dole
  • Pravidelný víkendový provoz od Velikonoc do konce října
  • Dle Vašeho přání můžeme uskutečnit zvláštní jízdu kdykoli
  • Vyhledání spojení online (IDOS)        Přehled akcí


Podřízené stránky (1): Zvláštní jízdy na přání
Ċ
Michal Skala,
14. 7. 2016 14:29
Ċ
Michal Skala,
23. 11. 2016 6:02